Бізнес-тиждень від Стартап центру ТНТУ

Ось і завершився «Бізнес-тиждень від Стартап центру ТНТУ». Тиждень був приурочений «Дню підприємця України».

Довідково: Дане свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє підприємницький сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства. В 2014 році День підприємця України припав на 7 вересня.

«Стартап» означає заклик до дії, саме тому тренери Стартап центру ТНТУ впродовж тижня у цікавій формі навчали студентів нашого університету:

• алгоритму успішного бізнесу;
  • основ підприємницької діяльності,
  • виявляли інноваційні ідеї та лідерські здібності серед студентства,
  • розкривали творчий та підприємницький потенціал,
  • навчали не боятись труднощів та бути готовим ризикувати та брати на себе відповідальність.

Участь у цікавому та водночас практичному заході «Бізнес-тиждень від Стартап центру ТНТУ» взяла велика кількість студентів різних спеціальностей, зокрема:

День тижня Учасники семінару (студенство, група)
8.09.2014
Студенти факультету управління та бізнесу у виробництві, групи: БМ-41, БМс-41;
9.09.2014
Студенти факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, групи: СН-31, СН-32.
10.09.2014
Студенти факультету машинобудування та харчових технологій, групи: ХОс-32, ХО-51, ХОм-51.
11.09.2014
Студенти факультету управління та бізнесу у виробництві, групи: БМ-51, БМм-51, БІм-51, БУм-51.
П’ятниця
12.09.2014
Студенти факультету машинобудування та харчових технологій, групи: ХЛ-31, ХЛс-31, ХК-31, ХКс-31.

Плануємо на цьому не зупинятися!!! Адже віримо у те, що наші студенти найкращі та найталановитіші!!!

Пам’ятайте! Кожна людина в житті прагне реалізувати себе. Кожного з нас наділено певним особливим даром, талантом. І цей талант спонукає нас до дії. Ми маємо певні цілі, пріоритети і намагаємось їх досягти. Сподіваємося, що Стартап центр ТНТУ допоможе Вам у цьому.