Змагання з легкоатлетичного кросу

Разом із початком нового навчального року для вчорашніх абітурієнтів, а сьогодні студентів нашого університету розпочинаються спортивні баталії, а саме — Спартакіада першокурсника. Більшість студентів уже пройшли відбір у спортивні секції, у яких будуть продовжувати удосконалювати свою рухову майстерність.

Першим випробуванням у комплексному заліку спартакіади був легкоатлетичний крос. Традиційно, змагання для прихильників бігу проводяться на базі НСОЦ «Політехнік». Представники шести факультетів вийшли на старт 1 жовтня 2014 року, щоб визначити переможців в особистій та командних першостях з даного виду легкої атлетики.

Під час проведення відкриття хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам’ять загиблого в АТО студента Степана Стефурака.

Першими на старт вийшли дівчата. Впевнену перемогу здобула Інна Шинкар (ХЕ-11). Другою фінішувала Єлизавета Тороватова (КТ-11), третьою — Надія Білейчук (ХО-11).

Серед юнаків до останніх метрів дистанції напружена боротьба тривала між Андрієм Мельничуком (СІ-11) та Богданом Калиниченком (СБ-11), у якій перемогу здобув Андрій, вигравши у Богдана всього лише 0,3 с. Третім призером став Дмитро Павлюк (СН-12).

Серед факультетів розподіл місць наступний: ФКТ — 1 місце, ЕМФ — 2 місце, ФХМ — 3 місце, ФІС — 4 місце, ФПД — 5 місце, ФБВ — 6 місце.