Форум інноваційних Стартап ідей в ТНТУ

За сприяння проекту Європейського Союзу SUCSID «Inter-university Startup center for students’ innovations development promotion» в ТНТУ ім.І.Пулюя відкрито Стартап центр ТНТУ, який дасть можливість розвинути та реалізувати студентам навики в проектуванні та розвитку власного бізнесу.

У Вас з’явився шанс привернути увагу до своїх ідей! Заявити про себе і представити свої проекти інвесторам, представникам бізнесу і спеціалістам в різних галузях бізнесу України і Європи на Форумі інноваційних Стартап ідей.

Форум проводиться за трьома номінаціями:

1. Інноваційна стартап ідея (ІТ, технічна, економічна та ін. галузі);
  2. Інноваційна ідея «Тернопіль — комфортне місто для життя»;
    • нові екологічні, енерго- і ресурсозберігаючі технології;
    • транспортна логістика – відновлення роботи Тернопільського аеропорту, будівництво об'єктів придорожньої інфраструктури, торгово- і транспортно-логістичних центрів;
    • розвиток сучасної туристично-рекреаційної інфраструктури та підтримка культурного потенціалу і традицій м. Тернополя та Тернопільської обл.;
    • сталий розвиток людських ресурсів та функціонування ефективної системи надання соціальних послуг, молодіжні ініціативи, інноваційні дитячі майданчики та ін.
  3. Інноваційна ідея «Бренд Тернополя» та «Бренд Тернопільської області».

Форум інноваційних Стартап ідей проходитиме в три етапи:

1. Перший етап тривалістю 2 місяці:

• Від жовтня — подача заявок на сайті Стартап центру ТНТУ: http://startup.tntu.edu.ua/index.php/uk/;
    Кожен четверг (з 14 год. по 16 год.) — День експерта Стартап Центру. В читальному залі бібліотеки ТНТУ тренери Стартап центру особисто приймають заявки з інноваційними стартап ідеями;
  • З 13 листопада по 16 грудня 2014 року: навчання пілотної групи студентів у Бізнес -школі Стартап Центру, вирощування бізнес-ідеї в бізнес- проекти (бізнес-тренінги, ділові ігри, семінари та інше по п’яти основних предметах
  • 13.11.2014 р. відкриття бізнес-школи, перевірка підприємницьких здібностей у бізнес-грі,
  • 20.11.2014 р. семінар з інноваційного менеджменту, пробний Crash Test стартап ідей;
  • 27.11.2014 р. семінар з лідерства та управління стартап командами;
  • 2.12.2014 р. семінар з підприємництва;
  • 4.12.2014 р. семінар з інтелектуальної власності;
  • 11.12.2014 р. семінар з бізнес-планування.

• 12-16.12.2014 р. — перший Crash Test стартапів.

2. Другий етап від 12 грудня 2014 р. до 1 квітня 2015 року:

• Розробка презентацій по бізнес проектах, дистанційне навчання у Бізнес-школі Стартап Центру ТНТУ. Проведення конференції Форуму інноваційних Стартап ідей та презентація Стартап проектів. Оцінювання проектів та визначення фіналістів на міжнародний Crash Test стартапів 26-30 квітня 2015 р.

3. Третій етап — супровід Стартап проектів, презентація Стартапів на міжнародних Стартап конкурсах.

Форум інноваційних Стартап Ідей — це можливість для підприємця-початківця знайти інвестора та розпочати власний бізнес.

Виникають запитання? Телефонуй 096 510 3130 Струтинська Ірина Володимирівна. Анкети та необхідну інформацію вам нададуть також у відділі міжнародних зв'язків, ауд. 44, корпус 2.