Вітаємо переможців змагань з футзалу!

4 - 6 листопада 2014 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з футзалу серед студентських команд 1-х курсів в залік спартакіади першокурсника Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя.

У змаганнях брали участь 91 спортсмен з 9 команд-учасниць.

У фінальній частині змагань команда факультету машинобудування та харчових технологій (ФХМ) у напруженій боротьбі (з рахунком 4:2) здобула перемогу над командою з факультету по роботі з іноземними студентами (ФРІ) і стала чемпіонами цьогорічних змагань.

Місця розподілились наступним чином:

• І - місце — факультету машинобудування та харчових технологій ;
  • ІІ - місце — факультет по роботі з іноземними студентами;
  • ІІІ - місце — електромеханічний факультет;
  • IV - місце — механіко-технологічний факультет;
  • V - місце — факультет комп’терних технологій;
  • VI - місце — факультет комп'ютерно інформаційних систем і програмної інженерії;
  • VІІ - місце — факультет контрольно-вимірювальних та радіо-комп'ютерних систем;
  • VІІІ – місце — факультет економіки і підприємницької діяльності;
  • ІХ – місце — факультет управління і бізнесу у виробництві.

Вітаємо переможців змагань — збірну команду факультету машинобудування та харчових технологій.

Переможці, а також призери змагань нагороджені грамотами.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди влучати в поставлену ціль!

Кафедра фізичного виховання і спорту