Змагання з гирьового спорту

Особисто-командний чемпіонат Тернопільської області та обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з гирьового спорту (двоборство) за програмою ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини відбувся 9 листопада 2014 року у спортивному залі Збаразької ЗОШ №2.

В змаганнях приймали участь студенти нашого університету.

Вихованці доцента кафедри фізичного виховання і спорту Кульчицького Зіновія Йосифовича показали високі результати. Так, чемпіоном області у ваговій категорії до 73 кг став студент гр. РМ-51 Сірий Ігор. Срібні нагороди здобули: у ваговій категорії до 63 кг — Капелюх Андрій гр.ХС-41;у ваговій категорії до 73 кг — Сапіга Віталій гр. МБ-21; у ваговій категорії до 78 кг — Радзібаба Василь гр. МВ-52; у ваговій категорії до 85 кг — Сусь Сергій гр. МВ-52; у ваговій категорії до 95 кг — Коцюк Ігор гр.ХС-31. Бронзу виборов студент гр. БФ-51 Босюк Микола у ваговій категорії до 63 кг.

Також вперше норматив кандидата в майстри спорту виконав Радзібаба Василь гр. МВ-52.

Вітаємо призерів та учасників змагань!

Кафедра фiзичного виховання i спорту