На електромеханічному факультеті навчаються спеціалісти
і патріоти

Приємно відзначити, що після дружнього посвячення першокурсників у студенти, де вони мали змогу проявити свої творчі і мистецькі здібності, познайомитись, потоваришувати і створити міцний колектив, наші студенти вирішили спробувати себе і у професійній сфері, за якою вони здобувають знання в університеті.

Першокурсники під керівництвом к.т.н., доц. Оробчука Б.Я. виконали електричне освітлення пам’ятного знаку Небесній сотні, який весною цього року був встановлений біля навчального корпусу №7.

Використовуючи знання, отримані під час вивчення дисципліни «Введення в спеціальність», студенти прокопали 40 метрів траншеї, проклали в трубі електричний кабель, встановили металеву щоглу, на якій закріпили прожектор і під’єднали його до електромережі. Завдяки ініціативі і старанням молоді тепер пам'ятний знак Небесній сотні освітлюватиметься у вечірній та нічний час.

Вітаємо перші професійні і патріотичні кроки студентів електромеханічного факультету ТНТУ ім.І.Пулюя.

Заступник декана з виховної роботи
Богдан Оробчук