Коли на вулиці холодна осінь, у «Політехніку» тепло і щиро спілкуються на кафедрі економіки та фінансів

Осінь, навчання, щоденні пари і День студента студентам чекати ще майже тиждень. Що ж робити? Можливо варто у календар подій і дат додати ще одне свято? Та яке?

День викладача – так назвали студенти 4 курсу напряму підготовки «Фінанси та кредит» незвичне свято-сюрприз, яке підготували 12 листопада 2014 року викладачам своєї випускової кафедри економіки та фінансів.

Здається, нічого особливого – просто зустрілися, поспілкувалися, послухали вірші і пісні, грали в інтелектуальні ігри, жартували та їли смачнющий торт, власноруч спечений молодими господинями. Але скільки натхнення і позитиву принесло це свято викладачам і студентам! Адже позитив – це та енергія, яка постійно переміщається в різних напрямках від однієї людини до іншої. Її потрібно тримати не тільки в собі, а й віддавати іншим, і тоді вона знову повернеться до Вас і її буде більше. Рекомендуємо, також спробуйте – і Вам сподобається.

Кафедра економіки та фінансів