18 листопада 2008 року відбувся семінар-нарада з організації роботи вчених рад факультетів та педагогічних рад коледжів ТДТУ.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Планування роботи та склад вчених/педагогічних рад.
  2. Номенклатура вченої/педагогічної ради.
  3. Організація засідання вченої/педагогічної ради.
  4. Перелік необхідних документів для балотування на посади. Оформлення документації.

З питаннями щодо оформлення необхідних документів для балотування на посади прохання звертатись до секретарів вчених рад факультетів.

Вчені секретарі факультетів:

1. Електромеханічного – інж. І-ої кат. каф. електротехніки Береза Н.Г.
  2. Механіко-технологічного – ст. викл. каф. технології і обладнання зварювального виробництва Береженко Б.М.
  3. Факультет економіки і підприємницької діяльності –к.психол.н., доц. каф. психології у виробничій сфері Періг І.М.
  4. Факультет електронних апаратів і комп'ютерних систем – к.т.н., доц. каф. комп'ютерних наук Млинко Б.Б.
  5. Факультет управління та бізнесу у виробництві – к.е.н., доц. каф. менеджменту у виробничій сфері Галущак О.Я.
  6. Факультет комерційного навчання – ст. викл. каф. світлотехніки Чубатий Ю.О.
  7. Факультет комп'ютерних технологій – к.т.н., доц. каф. автоматизації технологічних процесів і виробництв Коноваленко І.В.
  8. Факультет контрольно-вимірювальних та радіокомп'ютерних систем - ст. викл. каф. приладів і контрольно-вимірювальних систем Гнатюк О.Б.
  9. Факультет переробних і харчових виробництв – ст. викл. каф. харчової біотехнології і хімії Шпилик О.Б.

Секретарі педагогічних рад коледжів:

1. Гусятинського – викл. Дудар Ін.А.
  2. Зборівського – викл. вищої кат. Горпинюк М.Я.
  3. Тернопільського – директор з комерційного навчання, викл. вищої кат. Шевчук Я.Д.