ІII Міжнародна науково-технічна конференція
молодих учених та студентів
«Актуальні задачі сучасних технологій»

19 - 20 листопада 2014 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

В роботі конференції прийняли участь понад 500 наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів з більш ніж 30 навчальних закладів України та закордону.

Відкривав конференцію ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя д.т.н., проф. Ясній П.В. Петро Володимирович наголосив на важливості та необхідності проведення таких заходів. Також привітав учасників конференції начальник науково-дослідної частини к.т.н., доц. Дзюра В.О.

З пленарними доповідями виступили:

• Кошик О.В. (Національний університет «Львівська політехніка») — «Функціонування інтернет-магазинів: переваги та недоліки»
  • Яворський О.Є. (Національний університет «Львівська політехніка») — «Дослідження процесу упарення розчинів сульфатної кислоти у вертикальній порожнистій розпилюючій колоні»
  • Сухацький Ю.В. (Національний університет «Львівська політехніка») — «Дослідження впливу конструктивних параметрів гідродинамічного струменевого кавітатора на ефективність генерування парогазових бульбашок»
  • Кедровский С.М. (Институт металлофизики им. Г.В. Курдюмова НАН Украины) — «Новые функциональные сплавы zr86nb14 и (zr86nb14)99,99y0,01»
  • Сліпченко К.В.(Національний технічний университет України «Київський політехнічний інститут») — «Вплив Au на структуру і магнітні властивості шаруватих плівкових композицій [Fe50Pt50(15нм)/Au/Fe50Pt50(15 нм)]n/ SiO2(100 нм)/Si(001), де n=1, 2»

Робота конференції проходила у секціях:

• фізико-технічні основи розвитку нових технологій;
  • нові матеріали, міцність і довговічність елементів конструкцій;
  • сучасні технології в будівництві, транспорті, машино- та приладобудуванні;
  • комп’ютерно-інформаційні техно-логії та системи зв’язку;
  • електротехніка та енерго-збереження;
  • фундаментальні проблеми харчових біо- та нанотехнологій;
  • економічні та соціальні аспекти нових технологій.

Всі матеріали конференції розміщуються в електронному Збірнику тез доповідей 2014