У Тернополі стартував набір студентів для стажування
в органах місцевого самоврядування!

ГО «Молодіжна Альтернатива» спільно з ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» оголошує конкурс на стажування молоді в органах місцевого самоврядування Тернопільщини.

Таке стажування — це корисний досвід для тих, хто хоче якісно підвищити рівень своєї кваліфікації, планує стати політиком, прагне бути успішним.

Мета програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» — надати громадсько-активній, небайдужій молоді можливість долучитися до державотворення, взяти безпосередню участь у процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

Вимоги до учасників:

• Бути студентом старших курсів (3 – 5 курсу), магістрантом або аспірантом;
  • Володіти іноземною мовою;
  • Розбиратися у сучасній політичній ситуації;
  • Мати аналітичні здібності;
  • Заповнити анкету;
  • Успішно пройти співбесіду.

Термін стажувань — 4 місяці. Тривалість стажувань — 20 годин на тиждень в після навчальний час.

Професійні напрямки роботи:

• Аналіз нормативно-правових актів;
  • Підготовка аналітичних звітів, програм розвитку регіонів тощо;
  • Написання промов для депутатів;
  • Підготовка документів для розгляду в комісіях, на сесіях;
  • Участь у засіданнях комісій;
  • Редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку;
  • Переклади нормативно-правових актів інших країн;
  • Відповіді на запити та листи до депутатів;
  • Моніторинг ЗМІ, тощо.

Oстанній термін подачі анкет — 15 грудня 2014 року.

Анкету можна скачати в групі Вконтакті — Студенти для органів місцевого самоврядування (Тернопіль)

Заповнену та роздруковану анкету потрібно передати контактним особам у ВНЗ —

• ТНПУ ім.В.Гнатюка — Било Олена, Бучинська Вікторія (іст.факультет), Коломієць Мар’яна (філолог. факультет)
  • ТНТУ ім. І. Пулюя — Грушицький Олег
  • ТІСІТ — Солодюк Яна

Про дату, час та місце проведення співбесіди студентам, які подали анкети, буде повідомлено електронною поштою.

Для учасників проекту діють:

• тренінги, воркшопи та майстер класи з професіоналами, зустрічі з відомими особистостями;
  • для найкращих — закордонні поїздки;
  • надаються можливості розвинути аналітичні здібності.

Більш детальну інформацію про проект можна дізнатись у координатора програми в Тернопільській області Грушицького Олега за тел. (096) 6186197 та на сторінці ngosms.blogspot.com.tr