ХVІ конференція трудового колективу ТНТУ

26 листопада 2014 року в актовому залі комплексу «Політехнік» відбулась ХVІ конференція трудового колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з порядком денним:

1. Звіт ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя про діяльність за період з 21.11.2013 р. по 26.11.2014 р.(доп. — ректор ТНТУ проф. Ясній П.В.).
  2. Прийняття Стату Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя згідно Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. (доп. — вчений секретар доц.Крамар Г.М.).
  3. Про ротацію складу вченої ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (доп. — вчений секретар доц.Крамар Г.М.).

У роботі конференції взяли участь 252 делегати, що склало близько 75% від обраних на факультетах та структурних підрозділах університету.

До робочої президії увійшли ректор проф. Ясній П.В., завідувач кафедри вищої математики к.фіз.-мат.н., доц. Шелестовський Б.Г., завідувач кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин д.т.н., проф. Луців І.В., вчений секретар вченої ради університету, к.т.н., доц. Крамар Г.М.

У звітній доповіді ректор Ясній Петро Володимирович грунтовно розкрив усі аспекти життя університету у 2013/2014 н.р., а саме висвітлив питання навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, міжнародної співпраці, фінансово-господарської діяльності, виконання умов колективного договору і соціального захисту працівників університету та представив стратегію розвитку університету й основні завдання на 2014/2015 н.р. Серед основних завдань були такі:

• підвищення якості навчального процесу за рахунок розширення мобільності студентів за програмами подвійних дипломів
  • розвиток дистанційної освіти, впровадження сучасних технологій навчання
  • збільшення іноземних слухачів і студентів (до 500 чол)
  • залучення для навчального процесу коштів міжнародних грантів
  • розширення номенклатури магістерських спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці
  • розширення навчальних площ та збільшення кількості місць в гуртожитках
  • покращення роботи профілакторію для студентів
  • завершення будівництва стадіону
  • проведення реконструкції естакади навч. корпусу №1

Конференцією трудового колективу було прийнято нову редакцію Статуту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відповідно до Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. та обрано до складу вченої ради університету завідувача кафедри економіки та фінансів д.е.н, проф. Панухник Олену Віталіївну.