Семінар
«Енергоефективність та енергозбереження – 2014:
проблеми та перспективи»

В Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя при підтримці Наукового парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» 28 листопада 2014 року пройшов науковий семінар «Енергоефективність та енергозбереження – 2014: проблеми та перспективи».

У рамках семінару висвітлювались наступні питання:

• презентація інноваційних та інвестиційних проектних пропозицій з енергозбереження;
  • презентації власної продукції виробників Тернопільщини за напрямами альтернативних джерел енергії, енергоефективності та енергоощадності;
  • обговорення проблем з впровадження альтернативних та відновлювальних джерел енергії;
  • обговорення проблеми енергозбереження з точки зору екології;
  • презентація науково — дослідницьких робіт науковців університету.

У роботі семінару прийняли участь науковці та студенти технічного університету, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Бицюра Л.О., директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Крупа Л.Л., представник міської ради — енергоменеджер міста Савечко П.М., керівник Тернопільського територіального управління з енергоефективності Баранов О.П., представники ТОВ НВФ «Інтеграл» та інші.

Модерував проведення семінару директор Науково-навчального інституту інформаційних систем (ННІІС) Химич Григорій Петрович.

Науковий семінар «Енергоефективність та енергозбереження – 2014: проблеми та перспективи» був плідним з точки зору обміну досвідом, систематизації знань відповідальних осіб за енергоефективність та енергозбереження в місті та області, моніторингу енергоспоживання, обговорення інноваційних розробок й іншого.