святкових заходів з нагоди відзначення
170-ліття від дня народження видатного українського вченого,
громадського та культурного діяча Івана Пулюя

31 січня 2015 року, Архикатедральний собор Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя

8.15. — заупокійне Богослужіння в пам'ять про 97-і роковини з дня смерті Івана Пулюя.

2 лютого 2015 року, ТНТУ ім.І.Пулюя

10.00 — реєстрація учасників Урочистої академії.

10.30 — Урочистості з нагоди 170-річчя від дня народження видатного вченого та громадського діяча Івана Пулюя. (Фойє навчального корпусу №1 університету).

• Вітальне слово ректора університету, професора Яснія П.В.
  • Покладання квітів до погруддя І.Пулюя.
  • Хвилина мовчання за загиблими героями Майдану та військовослужбовцями, які загинули під час бойових дій на Сході України.
  • Вітання від керівників міста та області, державних та громадських організацій.

11.00 — Відкриття Урочистої академії.
Вітальне слово ректора університету, професора Яснія П.В. (Читальний зал науково-технічної бібліотеки ТНТУ ім. І.Пулюя, ауд.58, навч. корп. №2).

11.10 – 13.00 — Виступи.

• «Спочатку було Слово…» отець-доктор Михайло Пастух, віце-ректор Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Й.Сліпого.
  • «Іван Пулюй і сьогодення України» Шендеровський В.А., професор Інституту фізики НАН України.
  • «Життя присвячене науці та Україні» Рокіцький О.М., доцент кафедри фізики ТНТУ ім. І.Пулюя.
  • «Іван Пулюй: «Лампаду одні другим передадуть» Збожна О.М., член Наукового товариства ім. Т.Г.Шевченка.
  • «Олександр-Іван Пулюй у збройній боротьбі проти окупантів України» Середницький Я.А., співробітник НАН України, письменник.

13.00 — Брейк-кава.

13.15 — Перегляд фільму про Івана Пулюя.
(Читальний зал науково-технічної бібліотеки університету, ауд.58).

14.00 — Відвідини музею І. Пулюя та музею університету. (навч.корп. № 2, ауд.36)

Оргкомітет.
Додаткова інформація за тел. (0352)25 29 38, (0352)25 29 76