Студенти-політехніки відвідали та впорядкували могилу професора Івана Пулюя у Празі

У січні 2015 року студенти ТНТУ, члени Товариства українських студентів-католиків «Обнова» Любов Бутрин та Тетяна Лібусь перебували у Празі (Чехія) на 37-ій Європейській зустрічі молоді Тезе. У спільних молитвах Тезе у старовинних церквах Праги взяло участь близько 30 тисяч молоді з понад 60 країн. Попри зимову погоду учасники перебували у теплій атмосфері зустрічей і молитов.

Знаючи, що Прага було містом праці та натхнення покровителя університету професора Івана Пулюя, наші студенти розшукали місце його останнього спочину у мікрорайоні Сміхові, впорядкували та очистили могилу від сміття, запалили лампадки пам'яті.