Університет відвідала делегація з Німеччини

12 березня 2015 року ТНТУ відвідала делегація Асоціації по співробітництву в області екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі «АПОЛЛО». Головною метою візиту було проведення відбору студентів для участі у літніх програмах стажування в Німеччині. Також директор програми Крістіна Бьорчі зустрілася з керівництвом факультетів ФХМ та МТФ і обговорила умови проходження практики і стажування студентів у 2014-2015 навчальному році.

Наступного дня делегація АПОЛЛО відвідала технічний коледж у Зборові, де німецькі колеги ознайомилися з навчальним процесом, лабораторіями та матеріальною базою коледжу.

У березні та квітні в університеті проходять безкоштовні курси з німецької мови викладача АПОЛЛО Аліси Вернеке.