Підсумки конкурсу студентських наукових робіт

У відповідності із наказом Міністерства освіти і науки України №1193 від 21.10.2014 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя призначено базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук «Інформаційна безпека».

На конкурс було представлено 36 студентських наукових робіт із 19 вищих навчальних закладів України. За результатами рецензування галузева конкурсна комісія на своєму засіданні 11 березня затвердила список кращих наукових робіт студентів, яких й було запрошено на підсумкову наукову технічну конференцію, що відбулась 26 - 27 березня 2015 року.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузевою конкурсною комісією визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Інформаційна безпека» та нагороджено дипломами:

Диплом І ступеня

• Родінко Марія Юріївна — Харківський національний університет радіоелектроніки
  • Чопей Дмитро Степанович, Язиков Гліб Олексійович — Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Диплом ІІ ступеня

• Долинюк Тарас Миколайович, Рендзеняк Назар Андрійович — Тернопільський національний економічний університет
  • Вербик Ксенія Вікторівна — Одеський національний політехнічний університет
  • Дейсан Аліна Олександрівна — Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

Диплом ІІІ ступеня

• Калашніков Микола В’ячеславович — Одеський національний політехнічний університет
  • Рабчун Дмитро Ігорович — Державний університет телекомунікацій
  • Плетінь Сергій Олександрович — Дніпропетровський національний університет імені О. Гончара
  • Яворська Наталія Ігорівна, Яворський Антон Володимирович — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

Вітаємо переможців та їх наукових керівників!