Стартап-проекти презентували в ТНТУ

Оскільки, «Старт-ап» означає заклик до дії, саме тому у середу, 8 квітня 2015 року, в читальному залі університету з 14 до 18 год відбувався цікавий та практичний захід від Стартап центру ТНТУ для усіх інтелектуальних, ініціативних та цілеспрямованих людей, що бажають реалізувати свої ідеї.

Захід проходив у декілька етапів та включав семінар «Що потрібно знати про патенти?» від провідного юрист-консультанта, директора юридичної компанії «IPStyle» (м. Київ) Марії Ортинської, а також майстер-клас «Як готувати документи для інвесторів?» + Pitch session стартапів від президента ІТ асоціації «Діджитал Україна», директора «Еnable Talk», директора офісу в Україні «Acrobator», консультанта BVI (м. Київ) Оксани Борисенко.

У Pitch session стартапів взяли участь 7 авторів цікавих стартапів, а саме:

1. Стартап-проект «Розвиваємо ІТ в Тернополі» (команда: студенти 3 та 4 курсів ТНТУ — Ротермель Валерій та Плавуцький Олег);
  2. Американсько-український волонтерський стартап- проект «Боревітер» (координатор проекту — Назаревич Олег);
  3. Стартап-проект «Психологічна допомога дітям з ПТСР із зони АТО», (команда: автор ідеї — магістрант ТНТУ Корбак Ольга, наук. керівник к.п.н., Періг Ірина);
  4. Стартап-проект «2 cups» (команда: студенти 4 курсу ТК ТНТУ, автор ідеї — Василь Попович та координатор проекту — Роман Борщ);
  5. Стартап-проект «Еко-мило» (автор ідеї — магістрант ТНТУ Різник Емілія);
  6. Стартап-проект «Хмарний сервіс складу «Волонтер» (ЛЦ АТО)» (команда: автор ідеї — Сороколіт Микола, студент 1 курсу ТНЕУ та Сороколіт Віталій, ментор, менеджер проекту);
  7. Стартап-проект «Еко-соуси» (автор ідеї: Галушко Тарас).

В рамках заходу стартапери, студенти та усі бажаючі мали можливість поспілкуватися із спеціалістами з м. Києва та робочою групою Стартап центру ТНТУ щодо подальшої співпраці.

Колектив Стартап центру ТНТУ запрошує студентів та молодих креативних людей до розробки стартапів та участі у європейських, регіональних та міських конкурсах інновацій.

Наші контакти:

Регіональний міжуніверситетський Стартап центр ТНТУ
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
м. Тернопіль, вул.Руська, 56, корпус №2, ауд. 54, 44, тел. (0352) 252976, e-mail: inter@tu.edu.te.ua
вул. Микулинецька, 46, корпус №7, ауд.302, 112, тел. (0352) 254837, e-mail: dek_fbv@tu.edu.te.ua