СУМУЄМО...

15 квітня 2015 року на 80-му році життя відійшов у вічність професор кафедри технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій

ЗУБЧЕНКО ІВАН ІВАНОВИЧ

Зубченко Іван Іванович працював на кафедрі з 1965 року. У 1959 році завершив Державний технічний університет «Львівська політехніка» (Львівський політехнічний інститут), у 1966 році захистив кандидатську дисертацію. Читав курс «Деталі машин». У 1968-1974р. — декан електромеханічного факультету; з 1974р. до 1985р. — завідувач кафедри технічної механіки; з 1974р. до 1982р. — заступник директора філіалу з наукової роботи; з 1995р. — професор кафедри. Працюючи заступником директора з наукової роботи, багато зусиль прикладав для покращення наукової роботи у філіалі. У 1972р. видав монографію «Кінематика і динаміка ланцюгових передач» (співавтори проф. Дубиняк С.А., доц. Рибак В.Я.). У 2001р. випустив навчальний посібник «Деталі машин» (курс лекцій). Науковий напрям: підвищення довговічності і надійності ланцюгових передач. Видав понад 100 наукових праць.

Життя Івана Івановича — це шлях вірного й сумлінного служіння справі. На 80-му році перестало битися серце відповідального науковця, досвідченого й висококваліфікованого викладача, ініціативного керівника, принципової й добропорядної людини.

Колектив кафедри технічної механіки, сільськогосподарських машин і транспортних технологій висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного та поділяє їх горе і скорботу. Світлий спогад про Зубченка Івана Івановича назавжди залишиться у серцях тих, хто знав, шанував та любив цю достойну людину.

Вічна Йому пам'ять!

Панахида відбудеться 16 квітня 2015 р. о 19.30 (Дім печалі, вул. Микулинецька)

Похорон — 17 квітня 2015 р. о 12.00 (Дім печалі, вул. Микулинецька)