Навчальний семінар школи молодого профактивіста

21 квітня 2015 року п’ятеро студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на чолі з головою студентського профкому Кравцем О.І. взяли участь у черговому навчальному семінарі школи молодого профактивіста, яку щороку проводить обласна рада професійних спілок для студентів найбільших вишів Тернополя.

Загалом навчання триває 4 місяці. Слухачам школи пропонується тематика занять з найгостріших проблемних питань як молодіжного середовища, так і профспілкового руху. Темою першого організаційного заняття традиційно є питання змісту профспілкової роботи, мети створення, завдання та принципів роботи профспілки.

Заняття проводять фахівці за напрямками професійної спрямованості, голови обласних організацій профспілок та студентських профкомів вищих навчальних закладів.

Випускниками школи молодого профактивіста вже є 16 студентів нашого університету.