В знак вдячності — прапор від бійців батальйону «Тернопіль»

22 квітня 2015 року, у день ротації, бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль» зустрілися зі студентами й працівниками електромеханічного факультету ТНТУ ім.І.Пулюя та в знак вдячності подарували тернопільським політехнікам прапор, який був для міліціонерів оберегом у місцях несення бойового чергування на сході України. На прапорі бійці залишили свої автографи, а також написали побажання та патріотичне «Слава Україні!». Подарований бійцями прапор студенти розмістили у фойє навчального корпусу №7.

Нагадаємо, у грудні минулого року, в рамках Всеукраїнської акції «Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів», студенти та працівники електромеханічного факультету разом зі студентами факультету управління та бізнесу у виробництві передали бійцям цього батальйону власноруч виготовлену маскувальну сітки, національні прапори та інші подарунки.