VІІІ Всеукраїнська студентська науково-технічна конференція
«Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання»
(23-24 квітня 2015 р.)

Засідання секції «Гуманітарні науки»

23 квітня 2015 року в рамках щорічної студентської наукової конференції відбулося засідання секції «Гуманітарні науки» англійською мовою.

Презентації та доповіді із своєї спеціальності викликали схвалення та захоплення аудиторії, серед якої були студенти-іноземці, для яких англійська мова є рідною, та викладачі, які читають предмети іноземною мовою. Аплодисментами вітали виступи студентів Радчука Максима (гр. СР-21) «Virtual Reality Head-Mounted Display Oculus Rift», Митник Олесі (гр. СН-21) «24 Option as an Online Binary Option Trading Platform», Бутрин Соломії, Паперовського Богдана, Іліва Максима (гр. СБ-21) «The World Famous Сyber Сrimes» та Чарльза Емесобума (гр. ІСІ-12) «Personal Brand I Would Like to Have in Future».

Жвава дискусія та обмін думками підтвердили, що студенти ТНТУ ім. І.Пулюя мають високий рівень володіння англійською мовою та будуть гідними представниками й конкурсантами в освітньому та професійному англомовному європейському просторі.