Студенти університетів продемонстрували свою силу
у змаганнях з армспорту

Продовжується VІІІ літня Універсіада Тернопільської області. 27 квітня 2015 року в актовому залі спортивного комплексу «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя зібрались найсильніші і наймужніші студенти з усієї області, щоб зімкнути руки для визначення найкращих у боротьбі з армспорту. Змагання проводились у 5 вагових категоріях на праву та на ліву руку. У змаганнях взяли участь 40 студентів із 5 команд.

Цьогоріч у загальнокомандному заліку 2 команди ТНТУ ім.І.Пулюя показали високі результати та стали призерами змагань. Так, упевнену перемогу здобула збірна команда ТНТУ ім. І. Пулюя — 1, II місце посіла збірна команда Бережанського агротехнічного інституту, III місце зайняла збірна команда ТНТУ ім. І. Пулюя — 2.

Найкраще у своїх вагових категоріях виступили наступні студенти нашого університету: