ПРОФЕСІОНАЛИ МАЙБУТНЬОГО

Під таким девізом і патронатом компанії «МТС Україна» нещодавно у м. Києві пройшов фінал 9-ї національної програми підтримки талановитих студентів 4-их курсів «Професіонали майбутнього 2015» за напрямом — телекомунікації, де відбувся публічний захист наукових робіт перед компетентною конкурсною комісією.

Учасниками конкурсу стали команди українських вишів: Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів); Запорізького національного технічного університету (м. Запоріжжя); Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (м. Київ); Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків); Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя (м. Тернопіль); Державного університету телекомунікацій (м. Київ); Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (м. Дніпропетровськ); Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова (м. Одеса); Донецького національного технічного університету (м. Красноармійськ); Харківського національного університету радіоелектроніки (м. Харків); Національного авіаційного університету (м. Київ).

Команди одинадцяти провідних університетів України в рамках всеукраїнського конкурсу «Професіонали майбутнього» працювали над темою «Впровадження технології IP-над-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS» та шукали рішення, яке підвищить економічну ефективність операторів мобільного зв’язку.

За підсумками конкурсу перемогу здобула команда Національного університету «Львівська політехніка».

Команда нашого університету (в складі: студентів Віталія Чернія, Володимира Пундика, Наталії Ходачок, Романа Ільчишина, Івана Медвідя та наукових керівників Марценка Сергія Володимировича, Лобура Тараса Богдановича) отримала перевагу в індивідуальній номінації «За змістовність доповіді».