Вручення відзнаки Президента України

23 червня 2015 року на засіданні вченої ради університету голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив відзнаку Президента України — орден «За заслуги» III ступеня (Указ Президента України від 15 травня 2015 року № 269/2015) завідувачу кафедри автомобілів, доктору технічних наук Гевку Богдану Матвійовичу.

Гевко Б.М. відзначений високою державною нагородою України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди Дня науки.

Вручаючи державну нагороду науковцю ТНТУ, Степан Барна наголосив, що Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя забезпечує якісний науково-технічний та кадровий потенціал області, та запросив студентів і викладачів до участі в конкурсі на 100 вакантних посад в органах виконавчої влади.