Випуск іноземних студентів

4 липня 2015 року в освітньо-мистецькому центрі «Політехнік» відбувся урочистий випуск бакалаврів факультету по роботі з іноземними студентами ТНТУ ім.І.Пулюя.

Цьогоріч навчання на факультеті завершили 60 випускників, що є рекордною кількістю за всі роки. Іноземні студенти навчались за напрямами «Менеджмент», «Комп’ютерні науки», «Електротехніка та електротехнології», «Інженерна механіка», «Харчові технології та інженерія», «Економічна кібернетика», «Фінанси і кредит».

Привітали і вручили дипломи випускникам ректор університету проф. Петро Ясній, проректор з міжнародного співробітництва проф. Тетяна Вітенько, декан факультету по роботі з іноземними студентами к.ф.-м.н., доц. Богдан Ковалюк, заступник декана факультету по роботі з іноземними студентами к.е.н., доц. Ірина Крамар.

У вітальному слові ректор, проф. Петро Ясній побажав студентам-випускникам зайняти гідне місце у житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності, адже від того якими фахівцями, професіоналами стануть сьогоднішні випускники, залежить майбутнє не тільки їхніх країн, а й майбутнє цілого світу. «Хочеться, щоб ви були успішними в житті, досягли досконалості в професійній діяльності, були щасливими від результатів своєї роботи. Нехай знання здобуті в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя допоможуть вам відкрити нові кар’єрні можливості та працювати на благо своїх країн», — зазначив Ясній П.В.

У свою чергу, студенти-випускники подякували керівництву університету, професорсько-викладацькому складу та працівникам технічного вишу.

Огбеіде Осаробо: «Я хотів би скористатися цією можливістю, щоб привітати усіх нас із завершенням навчання і здобуттям дипломів бакалавра. Я впевнений, що усі погодяться, коли я скажу — дорога до цього моменту не завжди було легкою. Давайте вірити в себе, щоб ми могли досягти наших цілей і реалізувати наші мрії. Давайте робити найкраще, що ми можемо, щоб наповнити свої життя і життя тих, хто нас оточує. Ми вдячні ректору ТНТУ, проректору з міжнародного співробітництва, декану, усім працівникам деканату, викладачам за те, що передавали нам свої знання, навчили долати труднощі і бути цілеспрямованими. Сьогодні ми впевнено кажемо «Ми це зробили. Ми — випускники!».

Зі словами подяки та привітань також виступили студенти-випускники Усман Петер Бала (група ІЕЕ), Егбете Окечукву (група ІБМ).

В знак визнання постійної підтримки і допомоги іноземним студентам, наставництва, самовідданої праці й лідерства в галузі освіти випускники вручили керівництву, викладачам й працівникам спеціальні нагороди:

PETRO YASNIY
  • Award of Appreciation — “In appreciation of your service, dedication, enthusiasm and leadership in the field of education” (ICH-42)
  • TETIANA VITENKO
  • Award of Appreciation — “In recognition of your consistent support and assistance to foreign students. We are deeply grateful to you” (IBM-42)
  • BOGDAN KOVALYUK
  • Award of Appreciation — “With sincere gratitude and appreciation for your years of dedication and service to foreign students in TNTU” (ICH-42)
  • IRYNA KRAMAR
  • Award of Honor — “In appreciation and recognition of your tireless devotion and commitment to improve our lives, your incredible enthusiasm, your boundless love, and for being such an outstanding teacher. We are forever indebted to you” (IBM-42)
  • Award of Appreciation — “For your unwavering support and guidance that helped in leading our path to success. You are being honored with much appreciation and gratitude” (ICH-42)
  • OKSANA KRASNENKA
  • Award of Appreciation — “We greatly appreciate your outstanding dedication, commitment, zeal, hard work and selfless service to foreign students” (IBM-42)
  • LIUDMYLA MOROZ
  • Award of Appreciation - “In appreciation of your service, dedication, enthusiasm and leadership in the field of education” (ICH-42)
  • LIUDMYLA HUMNYTSKA
  • NATALIIA HAVDYDA
  • NATALIIA MARYNENKO
  • Award of Honor — “The mediocre teacher tells, The good teacher explains, The superior teacher demonstrates, The great teacher inspires.” You are an inspiration to us all!! (IBM-42)
  • NALALIYA ZOGORODNA
  • Award of Appreciation — A very special teacher, thank you for being a truly inspirational teacher. You believed in us, your standards were so high for us; you brought out the very best in us. We will always be grateful for all the hard work and dedication you have given to make us who we are today” (ICH-42)
  • OLGA MOSIY
  • Award of Appreciation — “In gratitude and appreciation of your dedication and commitment to teaching us and making an impact in our lives” (IBM-42).

В завершення свята українські та іноземні студенти й випускники спільно виконали сингл «We are the world» (Уляна Митник, Соломія Матуняк, Оксана Попадюк, Сімеон Блессінг, Айо Арабі, Аквара Майкл, Тоні Грамз, Матамбо Фубве).

Фотогалерея на сторінці Fasebook