Працівники ТНТУ серед переможців другого конкурсу програми Еразмус+ за напрямом «Жан Моне»

За результатами другого конкурсу програми Еразмус+ за напрямом «Жан Моне», отримано позитивне рішення щодо фінансування проекту «Модуль Жана Моне» за участі викладачів та науковців університету:
564645-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE «Ecologically responsible business: research and implementation of European experience». Розмір гранту — 18816 EUR.

Відповідальна особа по проекту — Мельник Лілія Миколаївна — к.е.н., асистент кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва.
Основною метою конкурсів напряму «Жан Моне» є поширення європейських цінностей та ідей Об’єднаної Європи, стимулювання до вивчення євроінтеграційних процесів, їх обговорення із науково-експертними та фаховими спільнотами, громадянським суспільством.

Вітаємо наших колег та бажаємо успіхів у втіленні проектних ідей