ДЕНЬ КАР’ЄРИ «PROFІ DAY» для молоді

Відділ працевлаштування та практичної підготовки студентів університету тісно співпрацює з Тернопільським обласним молодіжним центром праці. Його представники є постійними учасниками наших ярмарків вакансій, інших профорієнтаційних заходів. Студенти, випускники університету мають можливість скористатися базою даних вакансій Молодіжного центру праці.

10 жовтня 2015 року в Українському домі «Перемога» відбудеться День кар’єри «PROFІ DAY», який проводить Тернопільський обласний молодіжний центр праці. До участі в цьому заході запрошують усіх студентів університету.

У програмі Дня кар’єри «PROFІ DAY»: ярмарок вакансій, виставки компаній-роботодавців та навчальних закладів, спеціалізовані тренінги та майстер-класи для молодих фахівців.

Учасники також матимуть можливість:

• бути на співбесіді з роботодавцем;
  • отримати індивідуальну кар’єрну консультацію;
  • пройти професійне тестування.

Початок заходу о 12.00

Реєстрація відвідувачів на сайті profitday.info

Детальна інформація в Тернопільському обласному молодіжному центрі праці: тел. 098 711 19 21, centrpraci@gmail.com та у спільноті http://vk.com/event100294754

Відділ працевлаштування та практичної підготовки студентів