Першокурсників посвятили у студенти

24 вересня 2015 року у парку «Загребелля» відбулась посвята у студенти першокурсників електромеханічного факультету та факультету управління та бізнесу у виробництві.

Під час дійства юнаки та дівчата мали змогу познайомитися між собою, об’єднатись у команди та позмагатися в проходженні підготовленого для них квесту, де виконували різноманітні завдання для отримання балів. Одним із важливих завдань було надання першої медичної допомоги умовно потерпілому, а особливістю цієї гри стало те, що команди були зв'язані між собою мотузкою. Такий невербальний спосіб допоміг їм краще згуртуватись та не залишатись осторонь своєї команди.

За результатами проходження квесту команди нагороджені почесними грамотами та призами.

По завершенню квесту студенти взяли участь у конкурсі патріотичної пісні, а також за доброю традицією залишили відбитки своїх долонь на ватманах, які в подальшому будуть оздоблені фотографіями та продемонстровані у навчальному корпусі №7.