Студенти ТНТУ провели благодійний ярмарок солодкої випічки та патріотичну фотосесію

В рамках ІV Тижня української вишиванки 12 жовтня 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя студенти провели благодійний ярмарок солодкої випічки та патріотичну фотосесію.

Організатором заходу виступила Студентська рада ТНТУ ім. І.Пулюя.

На ярмарку можна було скуштувати різноманітну солодку випічку — яблучні пироги, сирники, горішки, желе, тістечка тощо. Для прикладу, придбати один кекс можна було за 2 гривні, шматок торта — за 5 гривень, а один горішок — всього-на-всього за 50 копійок.

Як зазначає відповідальний за проведення акції другокурсник факультету машинобудування та харчових технологій Павло Хавтур, у благодійному ярмарку взяли участь 7 із 9 факультетів, а «управлінці» факультету управління та бізнесу у виробництві ярмарок солодкої випічки провели у навчальному корпусі №7. Загалом студенти проявили високу активність у підготовці та проведенні заходу. Політехніки охоче купляли смаколики, співали українських пісень та долучалися до акції «Фото патріота».

Виручені кошти студенти планують передати на потреби дітей-сиріт у дитячий будинок Нового села та на лікування пораненого бійця Василя Стефурака. Також студенти повідомили, що незабаром вони будуть проводити нові благодійні заходи.

Більше фото на сторінці Facebook