Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

11 - 13 вересня 2015 року на базі ЛНУ імені Івана Франка відбулись змагання ІІ етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування. У них взяли участь 33 команди з 16-ти вищих навчальних закладів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя представляли наступні команди:

• TNTU_HollyShift у складі: Заяць Володимир, Бармак Ігор, Кіфер Віктор. Тренер — Петрик Оксана;
  • TNTU_qwerty у складі: Загурський Володимир, Кашалов Назар, Журик Василь. Тренер — Петрик Оксана;
  • TNTU::IamCoder у складі: Стефанів Андрій, Миколюк Ірина, Долінський Тарас. Тренер — Бревус Віталій
  • TNTUGK_Svetik у складі: Давідов Андрій, Палій Володимир, Біланюк Святослав. Тренер – Стельмащук Людмила.

Команда TNTU_HollyShift здобула право змагатися у фіналі першої ліги Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

IIІ (фінальний) етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування у другій групі буде проведено 23-24 жовтня 2015 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 276 від 12.03.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2015 році»).

Вітаємо учасників і переможців!

А також побажаємо команді TNTU_HollyShift успіхів у фіналі!