Екскурсія на виробництво

13 жовтня 2015 року студенти спеціальності «Менеждмент» та викладачі кафедри менеджменту у виробничій сфері Галущак М.П., Машлій Г.Б. та Гевко О.Б відвідали підприємство VIKNAR’OFF, одне із найбільших вітчизняних виробництв метало-пластикових вікон, що знаходиться у Тернополі.

Керівник відділу продаж Ростислав коротко розповів студентам про історію створення підприємства, про філософію компанії, яка вбачає свій бізнес не просто у виробництві метало-пластикових вікон, а прагне надавати клієнтам високоякісну продукцію та комплексний сервіс. Майбутні менеджери відвідали виробничі приміщення VIKNAR’OFF, мали можливість спостерігати за різними стадіями виробничого процесу, ознайомитися зі складовими та особливостями виробництва різноманітних типів метало-пластикових конструкцій. Завершив екскурсію засновник підприємства Володимир Бліхар, який розповів про стратегію та перспективи розвитку підприємства, можливості та виклики сучасного бізнесу та відповів на запитання студентів.

Транспортну підтримку в організації екскурсії забезпечив студентський профком ТНТУ ім. І.Пулюя.