Студентські команди ТНТУ змагалися на першість з волейболу

20 та 22 жовтня 2015 року у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися змагання з волейболу в залік Спартакіади першокурсників серед факультетів ТНТУ ім. І.Пулюя.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух панували на спортивному святі.

У змаганнях приймало участь 7 факультетів нашого університету. В результаті жеребкування всі команди були розділені на дві підгрупи. І-ша підгрупа — ФКТ, МТФ, ФБВ. ІІ-га підгрупа — ЕМФ, ФПД, ФІС, ФХМ.

У підсумку двох напружених днів волейбольних змагань місця розподілились наступним чином: І місце виборола команда МТФ., ІІ місце — ФІС., ІІІ місце — ФБВ., ІV місце — ФПД., V місце — ФХМ.,VІ місце — ФКТ.,VІІ місце — ЕМФ.

Команда-переможець та команди призери були нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо всім продуктивних тренувань, сильного командного духу і нових перемог.

Кафедра фізичного виховання і спорту