Студенти-будівельники побували на ПАТ Березовицький комбінат «Будіндустрія»

29 жовтня 2015 року Студентська рада ТНТУ ім.І.Пулюя та кафедра будівельної механіки організували навчально-пізнавальну поїздку для групи МБ-31 на ПАТ Березовицький комбінат «Будіндустрія», який є одним із найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку промислового та житлового будівництва Тернопільської області.

Студентам-будівельникам провідні інженери підприємства провели 2-ох годинну екскурсію по комбінату, ознайомили з теоретичними та практичними аспектами виробництва, зокрема з процесом виробництва бетону, з приготуванням та замішуванням суміші. Студенти відвідали цех по виготовленню арматурних каркасів, а також основну лінію по виробництву залізобетонних будівельних конструкцій.

Політехніки мали змогу самостійно переконатися, що вся продукція виготовляється згідно чинних стандартів якості, а всі види продукції сертифіковані.

Студентська рада ТНТУ ім.І.Пулюя