Змагання з настільного тенісу

28 жовтня 2015 року на базі СК «Політехнік» відбулися змагання з настільного тенісу в залік Спартакіади першокурсників ТНТУ ім. І.Пулюя.

У змаганнях приймали участь 6 збірних команд факультетів, зокрема факультету машинобудування та харчових технологій (ФХМ), факультету управління та бізнесу у виробництві (ФБВ), електромеханічного факультету (ЕМФ), факультету комп'ютерних технологій (ФКТ), факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС), механіко-технологічного факультету (МТФ).

У ході напруженої боротьби збірна команда ФХМ зайняла III місце, команда МТФ — на II місці і I місце виборола збірна команда ФІС!

Вітаємо переможців!

Наступні місця розподілилися таким чином:

• 4 місце — ФКТ
  • 5 місце — ЕМФ
  • 6 місце — ФБВ

В ході змагань високий та майстерний рівень гри показали студенти-спортсмени Деміч Олег (СП-11, ФІС), Копина Тарас (СН-11, ФІС), Солтисяк Сергій (МІ-11, МТФ), Дьоба Василь (МБ-11, МТФ), Сердюк Віталій (ХВ-11, ФХМ), Шамчук Борис (ХО-11, ФХМ).

Головний суддя змагань: І.Казмірчук.

Кафедра фізичного виховання та спорту