Підтримай акцію — врятуй дитині життя

З 1 по 30 листопада 2015 року у Тернополі триває акція «Врятуй дитині життя», метою якої є збір запасів крові для онкохворих дітей, що лікуються у гематологічному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні. Їм катастрофічно бракує донорської крові, адже кожна дитина, що проходить курс хіміотерапії, постійно потребує переливання крові.

Студенти ТНТУ закликають тернополян не бути байдужими та відгукнутися на заклик про допомогу важкохворим дітям! «Кров це те, що є у кожного. Те, чого не купиш за гроші. І те, що кожен може віддати заради порятунку дитячого життя», — зазначає один із координаторів, заступник голови студентського профкому з питань соціального захисту Олег Грушицький.

Реєстрація за номером 097 186 39 59 Христина Ющенко, 096 618 6197 Олег Грушицький.

Перед здачею крові потрібно ознайомитися з правилами.