Команда ТНТУ взяла участь у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Вже другий рік поспіль команда кафедри програмної інженерії, єдина студентська команда з 15 команд Тернопільського регіону, успішно пройшовши усі щаблі попередніх етапів відбору, потрапила у фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (друга група), що відбувся 23 - 24 жовтня 2015 року на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Команда TNTU_HollyShift виступила у фіналі та посіла 12 місце.

Наша команда змагалась у складі: Бармак Ігор Миколайович (учасник), Заяць Володимир Борисович (учасник), Козловський Сергій Йосипович (учасник), Петрик Оксана Юліанівна (тренер).

Вітаємо переможців та учасників олімпіади!

Бо «хто біжить за результатом, той обов’язково його наздожене» (П’єр Кюрі).

Завідувач кафедри програмної інженерії, докт. фіз.-мат. наук, професор Петрик М.Р.