Нагородили кращих студентів Тернопільської політехніки

Вже стало доброю традицією на теренах області щороку урочисто вшановувати кращих студентів з нагоди Міжнародного Дня студента.

Не став винятком і цей рік. 17 листопада 2015 року за ініціативи та безпосередньої участі голів обласної державної адміністрації Степана Барни та обласної ради Василя Хомінця в приміщенні актової зали Тернопільського національного економічного університету відзначили кращих студентів області.

Цьогоріч спільні грамоти голови Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради отримали четверо студентів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, зокрема:

• Мазан Оксана — студентка факультету економіки і підприємницької діяльності (гр. ПМ-41);
  • Дідів Михайло — студент факультету управління та бізнесу у виробництві (гр. БМм-51);
  • Терновий Вадим — студент електромеханічного факультету (гр. ЕЕм-51);
  • Білоус Ігор — студент механіко-технологічного факультету (гр. МБ-31).

Щиро вітаємо наших студентів з високими відзнаками!