«General Knowledge Quiz»

19 листопада 2015 року з нагоди Міжнародного дня студента в університеті було проведено інтелектуальні змагання «General Knowledge Quiz»серед українських та іноземних студентів. У змаганнях взяли участь 8 команд — 4 українські й 4 іноземні, представлені студентами з Анголи, Зімбабве, Нігерії, Гани, Конго, Намібії, тому сміливо можна вважати ці змагання першими міжнародними інтелектуальними змаганнями, проведеними в нашому університеті.

Студенти відповідали на запитання у різних категоріях: «Спорт», «Відомі люди», «Світ», «Бренди», «Музика», «Різне».

За підсумками змагань перемогу здобула команда студентів групи МБ-21 (напрям підготовки «Будівництво»): Хомко Андрій, Була Дмитро, Баб'як Денис, Пічак Денис, Маринович Сергій.

Із різницею в 3 бали друге місце посіла команда студентів групи ІЕЕ-32 (напрям підготовки «Електротехніка»): Мвула Бонгані, Такула Мігель, Ессе Окоро, Ідем Даніел, Мусонда Ефраїм.

Третє місце розділили аж три команди, котрі набрали однакову кількість балів:

• Команда студентів групи ПК-31 (напрям підготовки «Економічна кібернетика»): Фенц Андрій, Ковальчук Іван, Терешко Олександр, Лісецький Степан, Підбережник Андрій.
  • Команда студентів групи ІМБ-12 (напрям підготовки «Будівництво»): Такудзва Гунда, Естер Нангомбе, Байрон Маконі, Дівайн Мвуле, Еммануель Аллоі.
  • Команда студентів групи ПМс-31 (напрям підготовки «Маркетинг»): Куштинець Олександр, Музичка Ігор, Дзюбатий Андрій, Верета Володимир.

Хороші результати показали також студенти груп ІМІ-12 (напрям підготовки «Інженерна механіка»), ІМБ-32 (напрям підготовки «Будівництво»), ПМ-31 (напрям підготовки «Маркетинг»).

Переможці отримали цінні подарунки.

Щиро вдячні студентам за активну участь, відмінні результати, позитивні емоції та створену дружню і веселу атмосферу, в якій проходили змагання!