Тиждень безпеки дорожнього руху

9 - 15 листопада 2015 року в ТНТУ ім.І.Пулюя пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Зазначений захід проводився у рамках виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Організатором заходу в університеті виступила кафедра автомобілів та, зокрема, її працівники: т.в.о. завідувача кафедри, д.т.н. доцент Ляшук Олег Леонтійович; заступник завідувача кафедри, асистент Босюк Павло Володимирович; к.т.н., доцент Пиндус Юрій Іванович; к.т.н., доцент Гевко Ігор Богданович; асистент Заверуха Руслан Романович; асистент Клендій Володимир Миколайович; інженер Хорошур Роман Васильович.

Впродовж тижня, який був присвячений дорожній безпеці, студенти-політехніки (а саме студенти-автомобілісти груп МА-21 МА-31 МАс-31, МАс-32, МА-41 МАс-41, МАс-42, МАм-51) взяли участь у конкурсних заходах та тестуваннях і перевірили себе на знання правил дорожнього руху.

Конкурсна програма включала:

• Проведення тестування на знання правил дорожнього руху на комп’ютерах за допомогою програми «Тренажер по білетах Правил дорожнього руху України» у навчальному корпусі №9 в аудиторії №21б;
  • Проведення тестування агрегатів та вузлів транспортних засобів у навчальному корпусі №9 в аудиторії №107;
  • Проведення тестування електрообладнання транспортних засобів у навчальному корпусі №9 в аудиторії №210;
  • Проведення конкурсу із водіння власними транспортними засобами учасників, які мають водійські права, на автодромі ТК ТНТУ ім. І. Пулюя.

За результатами конкурсу визначено кращих учасників. Ними стали студент групи МА-41 Лазар Володимир — 1 місце, студент групи МАс-42 Волков Максим — 2 місце, студент групи МА-41 Пелешок Роман — 3 місце. Переможці нагороджені медалями та почесними грамотами.

Заходи, що відбулися, спрямовані на попередження травматизму на дорозі, адже для того, щоб на дорогах був порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. «Дотримання правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки й повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога — головні складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі», — переконані студенти механіко-технологічного факультету ТНТУ ім.І.Пулюя.