До відома членів вченої ради університету та здобувачів вчених звань професора і доцента!

Чергове засідання вченої ради відбудеться 14 грудня 2015 року

Місце проведення — ауд. 79
Початок засідання — о 15.00

Порядок денний:

1. Балотування щодо присвоєння вченого звання:
    1.1. Професора:
    • д.т.н., проф. кафедри технології і обладнання зварювального виробництва Барановському Віктору Миколайовичу;
    • д.т.н., зав. кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Паламару Михайлу Івановичу;
    1.2. Доцента:
    • к.т.н., доц. кафедри біотехнічних систем Дозорському Василю Григоровичу;
    • к.т.н., доц. кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Чайківському Андрію Вікторовичу;
    • к.т.н., доц. кафедри комп‘ютерних систем та мереж Шингері Наталії Ярославівні.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Підсумки наукової роботи університету за 2015 рік та основні напрями і завдання наукової діяльності на 2016 рік.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М., голова комісії з питань науки Кривень В.А.
  3. Про стан і перспективи використання електронного навчання.
    Доповідачі: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Підсумки господарської діяльності університету у 2015 році та затвердження плану робіт на 2016 р.
    Доповідач: проректор з адміністративно-господарської роботи Клепчик В.М.
  5. Про затвердження Правил прийому до ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Про реорганізацію структури університету.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  7. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.