Чергова зустріч партнерів проекту TEMPUS SEREIN

4 - 5 грудня 2015 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулась чергова зустріч партнерів проекту TEMPUS SEREIN (Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains 543968-TEMPUS-1-2013-1-EE-TEMPUS-JPCP).

Основною метою проекту є розроблення сучасних теоретичних та практично-орієнтованих курсів для підготовки магістрів та аспірантів, а також підвищення кваліфікації фахівців з інформаційної безпеки. Реалізація задач проекту покликана задовольнити попит суспільства протистояти викликам в галузі кібербезпеки.

Від Тернопільського національного університету імені Івана Пулюя у заході приймали участь: в.о. завідувача кафедри кібербезпеки, к.т.н. Козак Р.О.; доцент кафедри кібербезпеки, к.т.н. Загородна Н.В.; доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, к.т.н. Луцків А.М.

Відповідно до програми зустрічі SEREIN Project Training & Meeting (SEREIN TraM) відбулись спеціалізовані тренінги, доповіді учасників проекту TEMPUS SEREIN про стан виконання проекту, обговорення результатів виконаних робіт по проекту.

Більш детальна інформація про проект на сайті TEMPUS SEREIN.