Реквієм Небесній сотні

Сьогодні вся Україна вшановує другу річницю загибелі Небесної сотні. Тернопільські політехніки пом'янули подвиг полеглих співвітчизників – героїв Майдану, провівши реквієм та поминальний молебень.

Спогади і смуток повернули університетську громаду у ті жахливі дні тривог і втрат.

«Вони мріяли побудувати нову Україну, демократичну державу з унікальною культурою і мовою, вільну і суверенну… Два роки тому 18-20 лютого у Києві відбулися жахливі і криваві події, постріли снайперів забрали життя відкритих, чесних, талановитих і небайдужих людей. Пізніше їх назовуть Небесною сотнею… Наймолодшому з них — студенту третього курсу відділення дизайну Тернопільського кооперативного коледжу Назару Войтовичу було лише 17. Зранку 20 лютого в розпал кривавих подій на Інститутській його застрелив снайпер… Назар обожнював живопис. Усі його роботи мали український дух. Остання книжка «Холодний Яр» Юрія Горліса-Горського так і лишилась із закладкою на 20-й сторінці. Батьки втратили єдиного сина. Тернопільщина втратила 7-ох своїх синів», — зазначила, звертаючись до присутніх, начальник відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю Децик Оксана Ярославівна.

Вона наголосила: «Ми ж повинні ніколи не забувати, за які ідеали віддали своє життя Герої Революції Гідності».

Ми пам’ятаємо!

Герої не вмирають!