Зустріч партнерів проектів TEMPUS SEREIN та CABRIOLET

6 - 12 лютого 2016 року у м. Яремче в рамках проектів TEMPUS SEREIN та TEMPUS CABRIOLET відбулась зимова школа «TEMPUS SEREIN-CABRIOLET Winter School WINT-2016».

Основною метою заходу був аналіз ходу і результатів виконання проектів та уточнення подальших задач; проведення лекцій тренінгів за тематикою проектів.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на даному заході представляли в.о. завідувача кафедри кібербезпеки к.т.н. Козак Р.О., доцент кафедри кібербезпеки к.т.н. Загородна Н.В. та магістр кафедри комп’ютерних наук Максимець Олег, який презентував доповідь на тему «Using the Data Mining and Machine Learning methods to detect attacks in designing resilient computer systems».

Згідно із програмою зустрічі відбулись доповіді учасників про стан виконання проектів, спеціалізовані тренінги, студентські стартап-активності. Зокрема, студентами вузів-учасників презентовано цікаві доповіді на теми: «Penetration testing with the single-board computers», «Eye tracking in cybersecurity» (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля), «DNS-based anti-evasion technique for botnets detection» (Хмельницький національний університет), «Project "MeViCS"» (Одеський національний політехнічний університет).

Більш детальна інформація знаходиться на сайті проекту TEMPUS SEREIN.