Мелодія Шевченкового слова

З нагоди 202-річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними студентами відвідали концерт артистів Тернопільської обласної філармонії «Борітеся – поборете!».

Цього вечора для глядачів прозвучали геніальні твори великого Кобзаря: «Заповіт», «І досі сниться» (у виконанні Камерного хору), «Мала мати доню» (солістка Наталія Лемішка), «Подражаніє» «11 псалом», «Чи то недоля, та неволя», «Дурні та гордії ми люди» (читець Андрій Оленин), «Ой Дніпре, мій Дніпре» (соліст Вадим Дарчук), «Єсть на світі доля» (солістка Наталія Присіч), «Віє вітер» (соліст Левко Корженевський), «Не тополю високую» (солістка Оксана Малецька), «За сонцем хмаронька пливе» (солісти Надія Татарчук, Наталія Бойко), «Гопак» (Любов Ізотова), балада Гната з опери «Назар Стодоля» (соліст Володимир Шагай), «Реве та стогне Дніпр широкий» (симфонічний оркестр, Камерний хор) під керівництвом головного диригента — заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля.

Іноземні студенти із задоволенням відкрили для себе Шевченкове слово і дізналися більше про українську культуру. Музичний вечір подарував тернопільським політехнікам-іноземцям щирі емоції та незабутні враження.