Змагання з плавання

16 березня 2016 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з плавання в залік Студентської спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. Івана Пулюя, в яких взяли участь 42 студенти з 4-х факультетів.

Командні результати розподілились наступним чином: 1-ше місце факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії (ФПТ) — 458 очок, 2-ге місце факультет економіки та менеджменту (ФЕМ) — 373 очки, 3-тє місце факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС) — 331 очко, 4-те місце Факультет інженерії машин, споруд та технологій (ФМТ) — 126 очок.

Призери змагань:
Гурняк Андрій КТ-21 (ФПТ), Гарматюк Адріана (ФЕМ), Сідлецький Олег (ФЕМ), Паронов Антон (ФЕМ), Шпилик Віталій (ФІС), Куземко Анатолій (ФІС), Савіцький Андрій (ФПТ), Шайдюк Богдан (ФМТ), Скорохід Антон (ФПТ).

Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань!

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб «Політехнік»