Візит делегації Вроцлавського економічного університету

23 березня 2016 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відвідала делегація Вроцлавського економічного університету. До ТНТУ завітали проф. Анетта Зелінська, проф. Адам Плащак, проф. Майя Пруденіца.

Під час зустрічі були обговорені питання можливого обміну студентами та аспірантами, стажування професорсько-викладацького складу, організації спільних наукових досліджень. Обидві сторони акцентували увагу на реалізації програми подвійних дипломів та розвитку культурних українсько-польських відносин.

Зазначимо, що співпраця з Вроцлавським вишем активно триває з 2014 року та спрямована на академічний обмін і наукові дослідження. Так, у 2016 році відбулось мовне стажування студентів та викладачів спеціальності «Облік і аудит» у даному університеті.