Студенти ТНТУ здійснили навчальну екскурсію на підприємство «ВОЛЯ»

Студенти третього курсу факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії за ініціативи працівників кафедри комп'ютерних наук 30 березня 2016 року побували на екскурсії у тернопільській філії ТБ та інтернет провайдера — «Воля».

Провідні спеціалісти мережевих технологій розповіли студентам про деталі роботи новітнього устаткування та різноманітні стандарти передачі даних. Також технарі мали нагоду самостійно скористатися порталом самообслуговування "Мій кабінет", який нещодавно був визнаний найкращим проектом на Міжнародній конференції з клієнтського досвіду у Будапешті.

Для довідки. ВОЛЯ є провідним загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ до Інтернету й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.