Університетська олімпіада

У неділю, 3 квітня 2016 року, в університеті була проведена олімпіада з математики, математики та фізики. В олімпіаді прийняли участь 39 учнів випускних класів Тернопільських шкіл та шкіл області, з них: 27 учнів брали участь в олімпіаді з математики, 12 — з математики та фізики.

Олімпіада була проведена на належному організаційному рівні. Перевірка виконаних завдань і обробка результатів здійснювалися в автоматизованому режимі з використанням сучасної комп’ютерної і проекційної техніки, що дало можливість за декілька хвилин після виконання робіт отримати результати та визначити переможців.

Переможці олімпіади:

з математики :

• 1 місце — Старовойт Владислав Олександрович (95 балів);
  • 2 місце — Ковалькевич Тетяна Василівна (75 балів), Гладьо Ольга Юріївна (75 балів);
  • 3 місце — Волоський Володимир Петрович (65 балів), Бей Михайло Ігорович (65 балів), Гупалюк Любов Василівна (65 балів), Гетманюк Ростислав Ігорович (65 балів), Пакон Юрій Вікторович (65 балів).

з математики та фізики:

• 1 місце — Мочульська Вікторія Василівна (90 балів);
  • 2 місце — Василишин Володимир Іванович (75 балів);
  • 3 місце — Воронка Андріян Олегович (70 балів).

Переможці були нагороджені дипломами, грамотами, пам’ятними сувенірами.