Найкращі плавці навчаються в ТНТУ ім. І.Пулюя

29 - 30 березня 2016 року спортивний комплекс «Політехнік» ТНТУ ім. І.Пулюя приймав Спортивні студентські ігри області з плавання.

Участь у змаганнях взяли 6 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя. Свої університети представили 65 найсильніших юнаків та дівчат. Студенти вправлялись на дистанціях 50 та 100 м в таких стилях: батерфляй, брас, на спині, вільний стиль, а також в двох естафетах: 4х50 комбінованій та 4х50 вільним стилем.

Приємно відзначити, що плавці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, на правах господарів, показали високі результати як в особистому, так і командному заліку.

Отож, вітаємо з перемогою наших студентів — Юрія Юркевича (дистанції: 50м в/с, чол.; 100м в/с, чол.) Антона Паронова (дистанції: 50м брас, чол.; 100м брас, чол.), Назара Таньовського (дистанція: 100м н/с, чол.).

Вітаємо переможця змагань у командному заліку — збірну команду №1 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Юркевич Юрій (ФПТ); Савіцький Андрій(ФПТ); Гурняк Андрій (ФПТ); Грабець Олег (ФПТ); Білоус Павло (ФПТ); Скорохід Антон (ФПТ); Шпилик Віталій (ФІС); Куземко Анатолій (ФІС); Паронов Антон (ФЕМ); Таньовський Назар (тех.коледж); Таньовський Максим (тех.коледж); Баб’як Денис (ФМТ).

Наші вітання призеру змагань (3-тє місце) — збірній команді №2 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Стецик Роман (тех.коледж); Оксентюк Сергій (тех.коледж); Сідлецький Олег (ФЕМ); Сагат Павло (ФЕМ); Фолюш Віктор (ФЕМ); Куштинець Олександр (ФЕМ); Іллів Максим (ФІС); Храпа Володимир (ФІС); Кенс Віталій (ФІС); Шевченко Олег (ФІС); Малаховський Олександр(ФІС); Миколишин Віталій (ФПТ); Попадюк Оксана (ФПТ); Пошелюжний Олександр (ФПТ); Шайдюк Богдан (ФМТ).

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими!

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб «Політехнік»