Вiтаємо призерiв змагань з регбі-7 — збірну команду ТНТУ

10 квітня 2016 року у Тернополі відбувся турнір з регбі-7. Турнір був присвячений дню зародженню регбі в Тернополі, яким прийнято вважати 7 квітня.

У змаганнях взяли участь 5 команд, серед яких і команда ТНТУ. На турнір зібралися усі любителі цього виду спорту. Прийшли підтримати регбі і глядачі.

Перше місце посіла міська збірна команда «Терен», 2-ге місце посіла збірна команда Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, основою якої є студенти факультету по роботі з іноземними студентами (ФРІ), 3-тє місце виборола команда Тернопільського національного економічного університету.

Вітаємо гравців нашої команди, які достойно представили університет на змаганнях, та бажаємо їм подальших успішних стартів та перемог!

Нагадаємо, що цьогоріч влітку на Оліміпійських іграх у Бразилії регбі вперше буде представлено, як Олімпійський вид спорту.

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб «Політехнік»